Co děláme

Co děláme

Co děláme:

Přibližně půl roku z roku sedíme v kanceláři, píšeme granty, připravujeme tiskové podklady, telefonujeme do všech koutů světa, abychom pak vyjeli „na trasu"...

 
... a to proto, že máme to velké štěstí, že se na nás v průběhu posledních let obrátilo několik významných nezávislých divadelních souborů, se kterými máme možnost spolupracovat v rovině produkčního a producentského zajištění jejich chodu. Naším cílem je poskytnout umělcům servis pro jejich snažení a tím zázemí pro jejich tvorbu.

 

Právě teď

Sledujte naše weby

Divadlo Continuo se bude v červnu podílet na mezinárodním projektu "Gateway to La Strada IV" v rámci divadelního festivalu v polské Kaliszi v termínu od 12. - 18. 6. 2017,  a to formou hudebně-pohybového workshopu na téma "Differences that Connect" a novým pouličním představením Please Leave a Message, které bude uvedeno v programu "Visegrad Stage".

---------------------

Zajímá vás pouliční divadlo a nový cirkus? Sledujte naše weby a buďte v obraze! Na stránkách divadel, které zastupujeme, se dozvíte všechny novinky a potřebné informace. Pokud si chcete objednat vystoupení, napište nám email.

 

Amanitas Fire Theatre

Bratři v tricku

Décalages

Divadlo Continuo

Long Vehicle Circus

Nori Sawa

Teatr Novogo Fronta

V.O.S.A. Theatre

více »

Anketa

 
Máte rádi pouliční divadlo?
Ano 80 %
Ne 20 %
Celkový počet hlasů: 1050