Akrobacie, Nový cirkus

Úvodní stránka»Co děláme»Akrobacie, Nový cirkus

Akrobacie, Nový cirkus

Akrobacie, chůdy, žonglování - techniky nového cirkusu jsou nám velmi blízké. Pomocí vysokého artistického umění moci vyjádřit niterný pocit herců, utvořit obraz, který hraje, je barvitý a zároveň jen neukazuje, co vše je možno s lidským tělem dokázat...

Věnujeme se technikám závěsných šál, akrobacie a vertikálním i horizontálním laně, hrazdách, ale i pozemním formám akrobacie, jako jsou například rámečky, římské kolo (german wheel) či akrobatický tanec (například Long Vehicle Circus na vysokých chůdách), žonglování (skvělý žongléři Bratři v tricku), ale samozřejmně i akrobacie Hand to Hand v Čechách zastupovaná duem DaeMen. V sekci foto od nás můžete nalézt celou řadu obrázků z akcí, které jsme realizovali. Rádi už několik let spolupracujeme se skvělou česko/francouzskou dvojicí Seiline Vallée a Salvi Salvatore i s dalšími zahraničními umělci, jejichž pojetí každé akce je vždy originální, poctivé a proto i velmi žádané. Nebojíme se výzev, pro některé klienty jsme realizovali vystoupení v hokejové hale, v prostorách výstaviště, tovární hale, ale i open air mezi stromy či na velké louce. Mezi naše speciality patří i přelety umělců nad hlavami diváků. Rekordem je 100 metrový „přelet" živého herce nad Křižíkovou fontánou...

 
K jedněm z nejefektnějších akrobatických vystoupení „na zemi" patří i římské kolo, v českých zemích je málokdy k vidění. 

 vzdušná akrobacie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Právě teď

Sledujte naše weby

Divadlo Continuo se bude v červnu podílet na mezinárodním projektu "Gateway to La Strada IV" v rámci divadelního festivalu v polské Kaliszi v termínu od 12. - 18. 6. 2017,  a to formou hudebně-pohybového workshopu na téma "Differences that Connect" a novým pouličním představením Please Leave a Message, které bude uvedeno v programu "Visegrad Stage".

---------------------

Zajímá vás pouliční divadlo a nový cirkus? Sledujte naše weby a buďte v obraze! Na stránkách divadel, které zastupujeme, se dozvíte všechny novinky a potřebné informace. Pokud si chcete objednat vystoupení, napište nám email.

 

Amanitas Fire Theatre

Bratři v tricku

Décalages

Divadlo Continuo

Long Vehicle Circus

Nori Sawa

Teatr Novogo Fronta

V.O.S.A. Theatre

více »

Anketa

 
Máte rádi pouliční divadlo?
Ano 80 %
Ne 20 %
Celkový počet hlasů: 1050