Pražský žonglérský marathon

Pražský žonglérský marathon

Pražský žonglérský marathon

Program celé akce je určen jak zkušeným žonglérům a performerům, tak široké veřejnosti, která má příležitost si všechny disciplíny pod vedením zkušených lektorů vyzkoušet. Myslíte si, že je složité žonglovat se třemi míčky? Vždy jste chtěli vyzkoušet jak se roztáčí diabolo? Víte, co je kondiční žonglování, nebo proč je žonglování v západních zemích tak oblíbené mezi manažery? Na Pražském Žonglérském Marathonu zjistíte, že tato prastará dovednost je skvělou alternativou jak trávit volný čas a to jak pro jednotlivce, tak pro celé rodiny.

Pro ty, kteří mají pocit, že si sami aktivně na nic netroufnou je vždy připravena i speciální galashow, kde je vždy kromě celé řady vystoupení k vidění i pokus o překonání světového rekordu v silovém žonglování.

Žonglování je sportovní a artistická aktivita zlepšující nervosvalovou koordinaci, prostorovou orientaci, soustředění a rozvíjející spolupráci mezi mozkovými hemisférami. K žonglování se většinou pojí řada dalších dovedností, jako bouncing, točení diabola, poi, flowersticků a devilsticků, jízda na jednokolce nebo kontaktní žonglování. Pražský Žonglérský Marathon je největší žonglérskou akcí v České republice.

Akci připravujeme od roku 2009

Bratři v tricku

Právě teď

Sledujte naše weby

---------------------

Vážení přátelé, moc se omlouváme, ale i díky vám vůbec nestíháme aktualizovat tyto stránky. Pokud vás Zajímá pouliční divadlo a nový cirkus, sledujte naše weby a buďte v obraze! Na stránkách divadel, které zastupujeme, se dozvíte všechny novinky a potřebné informace. Pokud si chcete objednat vystoupení, napište nám email.

www.poulicnidivadlo.cz
www.novycirkus.eu
www.vosatheatre.cz
www.bratrivtricku.cz

 

více »

Anketa

 
Máte rádi pouliční divadlo?
Ano 80 %
Ne 20 %
Celkový počet hlasů: 1093