Karneval, Pouliční divadlo

Úvodní stránka»Co děláme»Karneval, Pouliční divadlo

Karneval, Pouliční divadlo

Karneval, karnevalové průvody, obří loutky, benátské masky, alegorické vozy, živé sochy, chůdaři, žongléři, pouliční divadlo... dokážeme oživit i vaše město...Karnevaly, reje a průvody masek a vysokých chůdařů byly od pradávna celospolečensky nejen tolerovanou, ale vyhledávanou a oblíbenou formou "institucionalizované rebelie", veselím, které ovšem mělo svá pevná pravidla, řád, smysl a význam. Různé další druhy pouličních představení a alegorických průvodů známe již od antických dob ze kterých v transformované podobě přetrvaly do středověku a rané renesance. V současné době mluvíme o karnevalu především jako o formě pouličního umění, interaktivní společenské zábavě, nevázaném odreagování, které však může mít vysokou uměleckou úroveň. Rio, Benátky, ale nyní i Karlovy Vary, Praha...


Živé sochy a Benátské masky

Průvody můžeme připravovat tematicky, případně s důrazem na veselí a hravost, jsme schopni vyrobit či zapůjčit řadu loutek, masek, originálních kostýmů či alegorických vozů, které oživí ulici, můžeme zapojit do průvodu obyvatele Vašeho města. Kombinace velkých loutek, živých soch, žonglérů a chůdových tanečníků s živou hudbou roztančí kolemjdoucí a vykouzlí úsměv na tvářích dětí i dospělých.K obohacení karnevalu mnohdy patří i pouliční divadlo, pouliční představení. Karnevaly rádi obohacujeme o tématická zastavení, kde se formou pouličního představení představují chůdaři, žongléři a akrobaté. Dlouhodobě se specializujeme na realizaci projektů spojených s pouličním divadlem. Jsme producenty festivalu pouličního divadla Za dveřmi .


 

 

 

Právě teď

Sledujte naše weby

---------------------

Vážení přátelé, moc se omlouváme, ale i díky vám vůbec nestíháme aktualizovat tyto stránky. Pokud vás Zajímá pouliční divadlo a nový cirkus, sledujte naše weby a buďte v obraze! Na stránkách divadel, které zastupujeme, se dozvíte všechny novinky a potřebné informace. Pokud si chcete objednat vystoupení, napište nám email.

www.poulicnidivadlo.cz
www.novycirkus.eu
www.vosatheatre.cz
www.bratrivtricku.cz

 

více »

Anketa

 
Máte rádi pouliční divadlo?
Ano 80 %
Ne 20 %
Celkový počet hlasů: 1085