Naše soubory

Naše soubory

Zastupujeme celou řadu umělců - od fireshow přes žongléry a chůdaře po novocirkusové soubory. Podívejte se na jejich tvorbu.

Amanitas Fire Theatre

Amanitas Fire Thetare, to je fúze fireshow, žonglování, fyzického divadla, živého zpěvu, autorsky mixované hudby, závěsné i pozemní akrobacie a pantomimy.

Oficiální web

Facebook

Bratři v tricku

Ojedinělé duo specializující se na propojování technicky náročného žonglování s pohybem a výrazem.

Oficiální web

Facebook


Décalages

Česko-francouzský divadlení soubor pracující s prvky nového cirkusu, fyzického a pouličního divadla. Divadlo v pohybu. Mistři akrobacie.

Oficiální web

Facebook

„Oba umělci jsou charismatickými osobnostmi, jejich vzhled účelně kontrastuje a zároveň je charakterizující. Přináší svou křehkostí do představení zvláštní tajemnost a zjemňuje fyzické pohybové projevy.“

Tempus ART

Herecká, výtvarná a hudební složka jsou rovnocennými partnery, tvořícími plynulý tvar, svádějící nás k vnitřním myšlenkovým odbočkám, asociacím, dobrodružným plavbám na nejistých hranicích vědomého já a temných hlubin podvědomí.

Festivalový denník Olomouc

 

Divadlo Continuo

„Continuo je divadlo, jež žije, vzniká a tvoří v konkrétním přírodním, venkovském prostoru, mimo městská centra jejich hluk a špínu, divadlo, jež je napájeno kořeny lidové kultury a jež ohledává - jednoduchými divadelními formami, prostými příběhy i hudbou dávné tradice, které by jinak skončili zadušené pod betonovými dálnicemi technokultury dneška. Divadlo jež je invenční a dokáže tyto tradice přetvářet ve vlastní osobitý styl.“

Divadelní noviny

Oficiální web

Facebook


Nori Sawa

Noriyuki Sawa se narodil v roce 1961 v japonském Hokkaidu. Vystudoval Pedagogickou univerzitu v Hokkaidu se zvláštním zameřením na uměni a řemesla. Je členem mezinárodní unie loutkařů v japonsku a pedagog na Divadelní akademii múzickych umění v Praze na katedře alternativního a loutkového divadla a... znají ho na celém loutkářském světě, jako sluníčko, které přináší teplo a nikdy nezapadá :)

Oficiální web

Facebook

"Někde u lokte je hranice, která působí předěl mezi životem mým a životem loutky. V určité fázi tato hranice zmizí a já mám pocit, že loutka vede mně."

Nori Sawa
 
 

Long Vehicle Circus

Ojedinělý projekt, který propojuje umění chůze na chůdách s bravurním zvládnutí tance, akrobacie, pantomimy a nového klaunství. 

Oficiální web

Facebook


 

Teatr Novogo Fronta

Oficální web

Facebook

"Teatr Novogo Fronta je mluvčí nejenom mladého publika, ale také času a tektonických změn."

Theatre Journal

"Tak odporné, hlučné a obscénní, tak poetické, okouzlující a tak nádherné.... herec tančí s poezií, v každé vteřině duše hraje sólo."

Spots Arena


V.O.S.A. Theatre

Skupina akrobatů a performerů, která vznikla k příležitosti EXPO 2010 v čínské Šanghaji. Má za sebou zkušenosti z celého světa. V.O.S.A. Theatre vystupovali například na slvanostním zahájení Formule 1 v Bahrajnu, na EXPO 2015 v Milanu či Obřích loutkách v Plzni v rámci Evropského hlavního města kultury.

Oficální web

Facebook

 

 

 

Právě teď

Sledujte naše weby

---------------------

Vážení přátelé, moc se omlouváme, ale i díky vám vůbec nestíháme aktualizovat tyto stránky. Pokud vás Zajímá pouliční divadlo a nový cirkus, sledujte naše weby a buďte v obraze! Na stránkách divadel, které zastupujeme, se dozvíte všechny novinky a potřebné informace. Pokud si chcete objednat vystoupení, napište nám email.

www.poulicnidivadlo.cz
www.novycirkus.eu
www.vosatheatre.cz
www.bratrivtricku.cz

 

více »

Anketa

 
Máte rádi pouliční divadlo?
Ano 80 %
Ne 20 %
Celkový počet hlasů: 1085