Pro děti

Pro děti

Den dětí, Dětská divadla, dětské hry, dětská frantazie...

Dětské a odpolední rodinné akce máme velmi rádi. Vždy se snažíme nabídnout celou škálu aktivit. Od dětských a rodinných divadelních představení, přes dílny a dovednostní sktivity. Rádi vymýšlíme a realizujeme dětské fantazijní světy.

Workshopy:

Žonglování od pradávna patří k oblíbeným lidským zábavám, udivuje a láká jak malé, tak velké. První zmínky o žonglování jako skvělé zábavě pochází již ze starého Egypta. Základy žonglování se dají zvládnout během chvilky, ti opravdu zruční to zvládnou již za několik minut.
„Umění ovládat vrhané předměty, následně je chytat a znovu vrhat do vzduchu je výsadou pouze lidských bytostí, ani cvičení medvědi, či opice to nedokáží"...

„Myslím, že jednokolku znají všichni, ano, je to to kolo, na kterém jezdí večerníček. Je to kolo, které připomíná první bicykly, na kterých se proháněli naši dědové v elegantních úborech na počátku 20. století".
Jednokolky existují ve variantě nízké, ale i vysoké, dokonce tak vysoké, že se jim přezdívá žirafy. Pro workshop se začátečníky však používáme jen ty nejnižší. Zkušení lektoři dokáží zájemce jízdu vpřed naučit během jedné hodiny...

„Již jako malé děti jsme se učili chodit na chůdách, potřeba být velkým dospělým, nejvyšším... no hlavně všechno vidět"...
Artisté na vysokých chůdách mohou vždy oživit každou akci.
Pro workshopy používáme chůdy, které nemají výšku 1m, jsou nižší, ale pevně připevněné k nohám. Po 20 minutách snažení se pak „snaživec" postaví a pohlédne na svět téměř z ptačí perspektivy.

"Malovat na kamínky, na veliké papíry, na obří objekty, když přivřete oči, vzpomenete si, že jste po tom jako děti toužili"...

 

 

 

 

 

 

Právě teď

Sledujte naše weby

Divadlo Continuo se bude v červnu podílet na mezinárodním projektu "Gateway to La Strada IV" v rámci divadelního festivalu v polské Kaliszi v termínu od 12. - 18. 6. 2017,  a to formou hudebně-pohybového workshopu na téma "Differences that Connect" a novým pouličním představením Please Leave a Message, které bude uvedeno v programu "Visegrad Stage".

---------------------

Zajímá vás pouliční divadlo a nový cirkus? Sledujte naše weby a buďte v obraze! Na stránkách divadel, které zastupujeme, se dozvíte všechny novinky a potřebné informace. Pokud si chcete objednat vystoupení, napište nám email.

 

Amanitas Fire Theatre

Bratři v tricku

Décalages

Divadlo Continuo

Long Vehicle Circus

Nori Sawa

Teatr Novogo Fronta

V.O.S.A. Theatre

více »

Anketa

 
Máte rádi pouliční divadlo?
Ano 80 %
Ne 20 %
Celkový počet hlasů: 1050