České stroje vyrážejí na Velkou cenu Formule 1 v Bahrajnu

České stroje vyrážejí na Velkou cenu Formule 1 v Bahrajnu

1. dubna 2014 odlétá šestnáctičlenný tým umělecké agentury ART Prometheus na Velkou cenu Formule 1 do Bahrajnu. Zastoupení českých divadelních souborů V.O.S.A. Theatre a Long Vehicle Circus oslovili přímo pořadatelé a tak se můžeme poprvé po letech těšit na české zastoupení na nejprestižnějším automobilovém závodě.

Šestnáctičlenná výprava umělecké agentury ART Prometheus bude od 2. dubna zajišťovat doprovodný divadelní program

U příležitosti 60. výročí Grand Prix to bude po Abu Dhabí a Singapuru teprve třetí závod, který se pojede v noci v záři reflektorů. "Věřím, že je to ten nejlepší způsob, jak oslavit desáté výročí naší Grand Prix ve formuli 1 a naši oddanost tomuto sportu," uvedl ředitel okruhu, šejk Salman bin Isa Al-Khalifa, pro Sky Sports. „Je nám obrovskou ctí být součástí takto prestižní události a těší nás, že budeme moci hrdě reprezentovat Českou republiku na našich strojích,“ říká Jakub Vedral, ředitel ART Prometheus. Divadelníci se skutečně objeví v Bahrajnu nejenom na několikametrových samohybech, které vytvořili speciálně pro svou předchozí výpravu na doprovodné programy EXPO 2010 v Šanghaji. V.O.S.A. Theatre a Long Vehicle Circus se takto vydali pod režijním vedením Jakuba Vedrala i na Světový šampionát v ledním hokeji v Košicích (2011) nebo na zahájení Mistrovství světa v letech na lyžích v Harrachově (2014). 

Pro více informací se na nás neváhejte obrátit, fotografie strojů a představení naleznete ke stažení zde:http://we.tl/cIIU0rssrX

Video: http://youtu.be/lCoNGMmMSko

Adam Ondráček

media & PR

Ph.: 00420 732 957 387

mail: adam@artprometheus.cz

www.artprometheus.cz

 

Právě teď

Sledujte naše weby

---------------------

Vážení přátelé, moc se omlouváme, ale i díky vám vůbec nestíháme aktualizovat tyto stránky. Pokud vás Zajímá pouliční divadlo a nový cirkus, sledujte naše weby a buďte v obraze! Na stránkách divadel, které zastupujeme, se dozvíte všechny novinky a potřebné informace. Pokud si chcete objednat vystoupení, napište nám email.

www.poulicnidivadlo.cz
www.novycirkus.eu
www.vosatheatre.cz
www.bratrivtricku.cz

 

více »

Anketa

 
Máte rádi pouliční divadlo?
Ano 80 %
Ne 20 %
Celkový počet hlasů: 1093