Pop-up klub Blink Excelent tentokrát v Brně!

Pop-up klub Blink Excelent tentokrát v Brně!

(Brno/ČR) V brněnské fabrice Vlněna se od 13. do 16. listopadu 2013 otevře první a nejstarší český pop-up klub Blink Excelent. Jeho čtvrtá edice je důkazem, že Česko následuje světový trend přicházející z New Yorku či Londýna. Dočasné kluby, obchody nebo restaurace, které oživují zapomenuté nebo nevyužívané prostory.

„Urban culture je duší města, moderními tamtamy. Nedá se úplně přesně zmapovat, neustále se vyvíjí a předává mezi lidmi. I v betonové džungli vznikají na naprosto nečekaných místech, jakým je například úchvatná budova Vlněny v Brně, prostory kde se formuje životní styl 21. století,“ přibližuje atmosféru pop-up klubu Blink Excelent producent Jakub Vedral.  

V brněnské Vlněně se pop-up klub Blink Excelent otevře na pouhé čtyři dny, na pár mžiků oka. I odtud pochází jeho název, tedy z anglického “blink” - mrknout. Přiveze špičky současné české i slovenské scény. Hned 13.11. zahájí program společný koncert Moniky Načevy a Justina Lavashe spolu s asi nejprogresivnější kapelou české hudební scény - Android Asteroid. Kapela složená částečně z členů bývalých Navigators se nedávno vrátila z londýsnké Abbey Road, kde nahrávala jako první (!!) česká kapela v historii.Tepe životem. Nehrotí a stejně tlačí. Šlape. Android Asteroid je plnění dětských snů. Chorobné nadšení pro věc. Nakažlivý valivý downtempo groove. Nekonečný boogie. Promak v každém detailu. Tlukot srdce v každém beatu. Hypnotický rytmus. Hudební šamanství z hloubky betonový džungle. Medový vokál v přesýpacích hodinách. Indiánský zaklínač v transu tančící okolo ohně. Marlene Dietrich. Spousty kouře. Rap. Vrnění motorů space funkového plavidla. Křišťálově čisté křupání starého vinylu. Zvuk. Návrat do budoucnosti. Zanechaný sonický otisk. Odkaz. Vzkaz v lahvi, vystřelený do Vesmíru…

Druhý večer bude patřit opravdové urban culture - slovenský raper DELIK, polovina známého dua Moja Reč se vydává na svou první sólovou tour Sloboda a odstartuje ji právě 14.11. v pop-up klubu Blink Excelent. Na stejně pojmenovaném albu s ním spolupracuje například i dvorní producent Mojej Reči Jozef Engerer. Hip-hopová party ale nebude patřit jen jedné premiéře - poprvé se naživo od vydání společné alba HEADSHOT představí na pódiu brněnská ikona raper TAFROB spolu s jeho slovenským soulmate Radikalem. Poprvé si tak budou moci poslechnout naživo obě dvě alba diváci exkluzivně právě v brněnské Vlněně.

Oblíbená brněnská tančírna Malalata pak 15.11. nabídne krom djského dua MALALATA koncert kapely Circus Problem. Dvě formace, které vás chytí nezměrnou energií a nakažlivým entuziasmem. Poslední večer pop-up klubu Blink Excelent bude patři exhibici české verze celosvětové ilustrátorské soutěže Secret Walls. V té proti sobě stojí před dvěmi stěnami dva ilustrátoři a mají pouhých devadesát minut na to vybojovat pouze černou barvou na jejich plátně bitvu proti druhému. O vítězi rozhoduje hlas publika, který se měří na decibelmetr. Ilustrátorský battle doprovodí neméně legendární ska formace The Chancers.

Vstupenky na jednotlivé dny programu budou k dispozici v síti Ticketstream, více informací naleznete na www.klublink.cz. Rovněž se na nás neváhejte obrátit:

Adam Ondráček / media & PR

Ph.: 00420 732 957 387

mail: adam@artprometheus.cz

www.klublink.cz

www.artprometheus.cz

 

Kompletní program:

Pop-up klub BLINK EXCELENT

Vlněna Brno, vstup z ulice Dornych

13/11

Justin Lavash & Monika Načeva

ANDROID ASTEROID

Dj Five

Více: http://bit.ly/1bG4wYm

Entry: 120,-

 

14/11

DELIK (SK) Sloboda tour feat. Jozef Engerer w/ guest: SUPA

+

TAFROB & RADIKAL

+ Dj Chocolatic / Dj S-BisH (FR)

Více: http://bit.ly/16oMquh

Entry: 220,-

 

15/11

MALALATA djs

Circus Ponorka

Více: http://bit.ly/Hrzb2L

Entry: 90,-

 

16/11

SECRET WALLS x Czech exhibice Česko vs. Slovensko

Slakinglizard + Ticho762 (CZ) vs. Marek Cina + David Kurňavka (SK)

 

THE CHANCERS

Více: http://bit.ly/16OkaUb

Entry: 120,-

 

 

 

 

Právě teď

Sledujte naše weby

---------------------

Vážení přátelé, moc se omlouváme, ale i díky vám vůbec nestíháme aktualizovat tyto stránky. Pokud vás Zajímá pouliční divadlo a nový cirkus, sledujte naše weby a buďte v obraze! Na stránkách divadel, které zastupujeme, se dozvíte všechny novinky a potřebné informace. Pokud si chcete objednat vystoupení, napište nám email.

www.poulicnidivadlo.cz
www.novycirkus.eu
www.vosatheatre.cz
www.bratrivtricku.cz

 

více »

Anketa

 
Máte rádi pouliční divadlo?
Ano 80 %
Ne 20 %
Celkový počet hlasů: 1093