United Heads pokřtí v Hoodoo nové album

United Heads pokřtí v Hoodoo nové album

(Praha) V pátek 21.9.2012 pokřtí pražská kapela UNITED HEADS ve vinohradském klubu Hoodoo své nové album „PANTS DOWN!“. Večírek nabídne dvě scény, desítku DJs a řadu dalších hudebních hostů. 

Desku PANTS DOWN! Pokřtí mimo jiné režisér Jakub Kohák

Kapela United Heads zažívá v plné páře svůj comeback a oslaví jej novým albem PANTS DOWN!. Pražská formace se proslavila v polovině devadesátých let, kdy se například podílela singlem Jazzy Da Blue na hip-hopové kompilaci „Real Acid Juice“ po boku Penerů strýčka Homeboye či neo-hiphopové skupiny WWW. Prodělala dlouhý vývoj původně od hip-hopového seskupení (undergroundový hit „S brejlema nebo bez brejlí“), přes crossover (skladba CI5) až po dnešní taneční sound, vycházející z odkazu funky-disco scény sedmdesátých let.

 

United Heads si již od roku 1994, kdy se dali dohromady, drží své stálé jádro s kterým odehráli přes 300 koncertů jak v klubech tak na festivalech – to tvoří Jakub Dolanský, Michal Kouďa, Ondřej Štěpánek a Miloš Englberth. Jejich písničky pravidelně zařazují do vysílání Radio Wave, Radio 1 či Radio Express. 

Album pokřtí v pražském klubu Hoodoo řada hostů – režisér Jakub Kohák, Radouane Hadj Moussa, kreativní ředitel reklamní agentury Saatchi & Saatchi Prague či René Brejla (Oneman Discoband) producentský guru devadesátých let, DJ a malíř. Celý křest pojali United Heads jako menší festival – na návštěvníky čekají dvě scény na kterých se vystřídají mimo jiné Victorious Glorious & Protocols Of Paranoia spolu s desítkou českých DJs.

Akce začíná 21.9.2012 ve 20:00 a návštěvníci dostanou ke vstupence za 150,- zdarma nové CD PANTS DOWN! nebo si jej můžou stáhnout na unitedheads.bandcamp.com

Pro další informace se neváhejte obrátit na Petru Sedláčkovou:

tel.: 00420 777 054 565

mail: petra.sedlackova@e4you.cz

www.unitedheads.bandcamp.com

 

Poznámky pro editory:

Posvátná Báj o vzniku UNITED HEADS:

Kdysi dávno, v dobách, kdy ještě ani nebyly nákupní vozíky na pětikorunu a dinosauři hlasovali v referendu "Lidé: Ano či Ne?", za strašlivé bouře Marušky, která proměnila stromy v pouhé trřsky a ze zvřrátek menších jak 3 metry nadělala chilli con carne pro 6 miliónů mexikánců, se na posvátné hoře Jakkagale setkalo celkem 8 kosmických energií neuveřitelné síly a efektního vystupování. Bylo to velmi barevné a leckterý dinosaur by si na ten večer býval rád vzpomínal, nebýt toho strašlivého 133 let trvajícího řevu. Řev to byl tak příšerný, že se veškerý rozpočet přesunul na vývoj špuntu do uší, ale i přesto si celé generace dinosaurů dobrovolně utrhaly své uši, strašné. Jednoho dne, kdy zapadlo slunce a z posvátného stromu Dobrého Úsudku padl poslední lístek, řev ustal. Dinosauři, navyklí za ta léta na tento akustický teror, z náhlého šoku do jednoho všici pomřeli. Na vrcholku Jakkagaly, tam, kde se dávno setkali kosmické energie, byl kráter ve tvaru čiré pravidelné koule. Na dně této koule leželo osmero těl ve stavu, v jakém je generátor náhodných čísel stvořil. Mocný Kudol, Kouda Strunobijec, Velký Šéfos, Náčelník Neapi, Rich FD Ultradech, Svistota Ivo a duo nesmyslně nádherných DivasDuoVocalis. Jsou to United Heads. Neví, odkud přišli, ani kam jdou, jediné co mají, je poslání. Tím posláním je rozširovat funk celým vesmírem tak dlouho, dokud vesmír nekončí poslední krásnou šipku do hlubin prázdnoty...

 

Program křtu:

Main Stage

19:30 – DJ Fixy

20:20 - Dgtal - Gabinka & David Kabzan

21:10 - Victorious Glorious & Protocols Of Paranoia

22:30 - United Heads + hoste a neni jich malo

00:40 – DJ Sunpaja

02:30 – DJ Kid Dynamite

 

Chill-out Bar Stage

20:00 DJ Groovy Luvah

21:20 DJ Mr. Roquentin

22:30 vsichni na hlavni stage voe

00:30 DJ Marcos Nery

02:15 DJ Voita

03:45 DJ M-Sonic

 

Autorský team nového CD Pants Down!:

Released: 01 August 2012

Music written, produced, arranged and recorded by United Heads:

Jakub Dolanský

Michal Kouďa

Ondřej Štěpánek

Miloš Englberth

 

Lyrics:

Jakub Dolanský

 

Lead and additional vocals:

Jakub Dolanský

Veronika Vokálová

Romana Vokálová

Ivana Englberthová

Joe Harper

 

Mixed and Mastered at Studio Jižák:

Tomáš Sochůrek

 

Sax:

Rich. FD

 

Trumpet:

Alexander Dobrovodský

 

Jaw Harp, shaker, tambourine, dancing:

Joe Harper

 

Photography:

Jiří Turek

 

Art direction and design:

Hadji (Radouane Hadj Moussa)

 

FB stránky kapely:
https://www.facebook.com/united.heads

Klip k novému CD Pants Down!:
http://www.youtube.com/watch?v=x4y9t1NqakA&feature=plcp

FB stranka na United Heads CD release party 21.9.2012:
https://www.facebook.com/events/258268647618149/

Video pozvánka na CD release party:

https://www.facebook.com/photo.php?v=4628579755349


A odkaz na nove CD k poslechu ci k zakoupeni on-line:
http://unitedheads.bandcamp.com/

Klub Hoo Doo

http://www.hoodooclub.cz/

 

Právě teď

Sledujte naše weby

---------------------

Vážení přátelé, moc se omlouváme, ale i díky vám vůbec nestíháme aktualizovat tyto stránky. Pokud vás Zajímá pouliční divadlo a nový cirkus, sledujte naše weby a buďte v obraze! Na stránkách divadel, které zastupujeme, se dozvíte všechny novinky a potřebné informace. Pokud si chcete objednat vystoupení, napište nám email.

www.poulicnidivadlo.cz
www.novycirkus.eu
www.vosatheatre.cz
www.bratrivtricku.cz

 

více »

Anketa

 
Máte rádi pouliční divadlo?
Ano 80 %
Ne 20 %
Celkový počet hlasů: 1093