Reference

Reference

Za dobu své existence jsme měli příležitost pracovat na řadě zajímavých projektech. Soubory, které zastupujeme, byly například na EXPO 2010 v Šanghaji či EXPO 2015 v Milanu. Zahajovali jsme s průvody Plzeň 2015 - Evropské hlavní město kultury či realizovali doprovodné programy na Formuli 1 v Bahrajnu. Mimo to každý rok jezdíme na spoustu evropských festivalů a vystupujeme také po celé České republice. Pracujeme s největšími odborníky ve svém oboru. Zastupujeme chůdařskou skupinu Long Vehicle Circus, novocirkusový soubor V.O.S.A. Theatre, fireshow Amanitas Fire Theatre, žonglérské duo Bratři v tricku, divadelní soubory Teatr Novogo Fronta či Divadlo Continuo. S ArtProm s.r.o. spolupořádáme festivaly Živá ulice a Za dveřmi.

________________________________________________________________________________________

Naše aktivity bychom nedokázali realizovat bez pomoci celé řady lidí a institucí.

Děkujeme proto především:

Ministerstvu kultury, Hlavnímu městu Praha, Městu Plzeň, Evropskému hlavnímu městu kultury 2015 o.p.s., MČ Praha 3, MČ Praha 2, MČ Praha 8, Mezinárodnímu Visegradskému Fondu (Visegrad Fund) a dalším.

Speciální dík patří společnosti Abacus Computer.

Právě teď

Sledujte naše weby

---------------------

Vážení přátelé, moc se omlouváme, ale i díky vám vůbec nestíháme aktualizovat tyto stránky. Pokud vás Zajímá pouliční divadlo a nový cirkus, sledujte naše weby a buďte v obraze! Na stránkách divadel, které zastupujeme, se dozvíte všechny novinky a potřebné informace. Pokud si chcete objednat vystoupení, napište nám email.

www.poulicnidivadlo.cz
www.novycirkus.eu
www.vosatheatre.cz
www.bratrivtricku.cz

 

více »

Anketa

 
Máte rádi pouliční divadlo?
Ano 80 %
Ne 20 %
Celkový počet hlasů: 1085