Reference

Reference

Za dobu své existence jsme měli příležitost pracovat na řadě zajímavých projektech. Soubory, které zastupujeme, byly například na EXPO 2010 v Šanghaji či EXPO 2015 v Milanu. Zahajovali jsme s průvody Plzeň 2015 - Evropské hlavní město kultury či realizovali doprovodné programy na Formuli 1 v Bahrajnu. Mimo to každý rok jezdíme na spoustu evropských festivalů a vystupujeme také po celé České republice. Pracujeme s největšími odborníky ve svém oboru. Zastupujeme chůdařskou skupinu Long Vehicle Circus, novocirkusový soubor V.O.S.A. Theatre, fireshow Amanitas Fire Theatre, žonglérské duo Bratři v tricku, divadelní soubory Teatr Novogo Fronta či Divadlo Continuo. S ArtProm s.r.o. spolupořádáme festivaly Živá ulice a Za dveřmi.

________________________________________________________________________________________

Naše aktivity bychom nedokázali realizovat bez pomoci celé řady lidí a institucí.

Děkujeme proto především:

Ministerstvu kultury, Hlavnímu městu Praha, Městu Plzeň, Evropskému hlavnímu městu kultury 2015 o.p.s., MČ Praha 3, MČ Praha 2, MČ Praha 8, Mezinárodnímu Visegradskému Fondu (Visegrad Fund) a dalším.

Speciální dík patří společnosti Abacus Computer.

Právě teď

Sledujte naše weby

Divadlo Continuo se bude v červnu podílet na mezinárodním projektu "Gateway to La Strada IV" v rámci divadelního festivalu v polské Kaliszi v termínu od 12. - 18. 6. 2017,  a to formou hudebně-pohybového workshopu na téma "Differences that Connect" a novým pouličním představením Please Leave a Message, které bude uvedeno v programu "Visegrad Stage".

---------------------

Zajímá vás pouliční divadlo a nový cirkus? Sledujte naše weby a buďte v obraze! Na stránkách divadel, které zastupujeme, se dozvíte všechny novinky a potřebné informace. Pokud si chcete objednat vystoupení, napište nám email.

 

Amanitas Fire Theatre

Bratři v tricku

Décalages

Divadlo Continuo

Long Vehicle Circus

Nori Sawa

Teatr Novogo Fronta

V.O.S.A. Theatre

více »

Anketa

 
Máte rádi pouliční divadlo?
Ano 80 %
Ne 20 %
Celkový počet hlasů: 1050